LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
