LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Search
oc: Recercar

en: Menu
oc: Menú

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Services
oc: Servicis

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
