LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Menu
uk: Меню

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Services
uk: Служби

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Primary menu
uk: Первинне меню
