LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Menu
ur: مینیو

en: Header
ur: ہیڈر
