LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Menu
bn: মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
