LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Banner
eo: Rubando
