LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Search
et: Otsing

en: Menu
et: Menüü

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Banner
et: Bänner

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tabs
et: Sakid

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü
