LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Menu
fi: Valikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Messages
fi: Viestit

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Services
fi: Palvelut

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
