LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Search
he: חיפוש

en: Menu
he: תפריט

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Banner
he: באנר

en: Messages
he: מסרים

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
