LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Tabs
id: Tab

en: Services
id: Layanan

en: Content bottom
id: konten bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Primary menu
id: Menu utama
