LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
