LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Search
ro: Căutare

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Messages
ro: Mesaje

en: Tabs
ro: Taburi

en: Services
ro: Servicii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol

en: Primary menu
ro: Meniu principal
