LocalGov Base France (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Sidebar first
ta: முதல் பக்கபட்டை

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி

en: Sidebar second
ta: இரண்டாம் பக்கபட்டை
