LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Search
be: Пошук

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Banner
be: Банэр

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
