LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Menu
ca: Menú

en: Utility
ca: Utilitat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Messages
ca: Missatges

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Services
ca: Serveis

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Primary menu
ca: Menú principal
