LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
