LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Messages
eu: Mezuak

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
