LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
