LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Messages
sk: Správy

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Services
sk: Služby

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička
