LocalGov Base France (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје
