LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Search
am: ፈልግ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Tabs
am: ትሮች
