LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Search
ast: Guetar

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
