LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Search
bs: Pretraga

en: Menu
bs: Meni

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi
