LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
