LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Search
gl: Buscar

en: Menu
gl: Menú

en: Utility
gl: Utilidade

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Services
gl: Servizos

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: (opens in a new window)
gl: (abre nunha nova lapela)
