LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Search
hi: खोज

en: Menu
hi: सूची

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Messages
hi: संदेश

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
