LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Menu
lt: Meniu

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Services
lt: Paslaugos

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
