LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Menu
ml: മെനു

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
