LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
