LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Banner
pl: Baner

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Services
pl: Serwisy

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Primary menu
pl: Menu główne
