LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Utility
pt: Utilidade

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Banner
pt: Faixa

en: Messages
pt: Mensagens

en: Tabs
pt: Separadores

en: Services
pt: Serviços

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Footer first
pt: Rodapé primeiro

en: Footer second
pt: Rodapé segundo

en: Footer third
pt: Terceiro rodapé

en: Primary menu
pt: Menu primário
