LocalGov Base France (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
