LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Search
hu: Keresés

en: Menu
hu: Menü

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Tabs
hu: Fülek

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü
