LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
