LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Messages
vi: Thông báo

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
