LocalGov Blogs (1.0.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Attachment
be: Дадатак

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
