LocalGov Blogs (1.0.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Categories
bs: Kategorije

en: Image
bs: Slika

en: Attachment
bs: Prilog

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Blocks
bs: Blokovi
