LocalGov Blogs (1.0.2) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Categories
cy: Categorïau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Attachment
cy: Atodiad

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Blocks
cy: Blociau

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
