LocalGov Blogs (1.0.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Categories
da: Kategorier

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Attachment
da: Bilag

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Blocks
da: Blokke

en: Offset
da: Forskydning

en: Featured
da: Anbefalet

en: Show title
da: Vis titel

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Blog post
da: Blogindlæg
