LocalGov Blogs (1.0.2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
