LocalGov Blogs (1.0.2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Attachment
eu: Eranskina

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
