LocalGov Blogs (1.0.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Attachment
fi: Liite

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Featured
fi: Esitelty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
