LocalGov Blogs (1.0.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Categories
fr: Catégories

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Attachment
fr: Élément joint

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Blocks
fr: Blocs

en: Offset
fr: Décalage

en: Featured
fr: Recommandés

en: Show title
fr: Afficher le titre

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »
