LocalGov Blogs (1.0.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Categories
gl: Categorías

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Attachment
gl: Anexo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
