LocalGov Blogs (1.0.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Categories
hr: Kategorije

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Attachment
hr: Prilog

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Asc
hr: Uzlazno
