LocalGov Blogs (1.0.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Categories
is: Flokkar

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Attachment
is: Viðhengi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Blocks
is: Blokkir

en: Show title
is: Sýna titil

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
