LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Image
ka: სურათი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: - All -
ka: - ყველა -
