LocalGov Blogs (1.0.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Featured
lt: Svarbus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
