LocalGov Blogs (1.0.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
