LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Categories
ru: Категории

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Attachment
ru: Вложение

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Blocks
ru: Блоки

en: Offset
ru: Пропустить

en: Featured
ru: Популярное

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Blog post
ru: Пост блога
